Bu İş Başka (Film Gösterimi)

Bu İş Başka (Film Gösterimi)

 

Bu İş Başka filmi daha önce Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali kapsamında 2014 yılında ülkemizde gösterilmişti. Film bu kez Türkçe altyazılı olarak 17 Ocak Salı günü, saat 19:00’da Kolektif House Levent’te ücretsiz olarak gösterilecek.

“Bu İş Başka / Not Business As Usual” filmi kapitalizme ve onun tesadüfi başarısına provokatif bir bakış açısı sergiliyor. İş dünyasının değişen coğrafyasını ve bilinçli kapitalizmin yükselen gelgitlerini, iş dünyasına insancıllığı geri getirmek isteyen ve bunun için yenilikçi yöntemler geliştiren yerel girişimcilerin hikayeleri doğrultusunda izliyor.

Bazı hikâyeler hayata bakış açınızı kökten değiştirebilir!
Bazı filmler vardır izleyince önünüzde yeni bir pencere açılır. Kolektif House; sürdürülebilir bir yaşam için kültürel değişime katkı vermek amacıyla her sene izleyiciyle buluşan Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’nden bir filme ev sahipliği yapıyor.

“Bu İş Başka / Not Business As Usual” filmi kapitalizme ve onun tesadüfi başarısına provokatif bir bakış açısı sergiliyor. İş dünyasının değişen coğrafyasını ve bilinçli kapitalizmin yükselen gelgitlerini, iş dünyasınainsancıllığı geri getirmek isteyen ve bunun için yenilikçi yöntemler geliştiren yerel girişimcilerin hikayeleri doğrultusunda izliyor.

Ücretsiz olarak yapılacak gösterim 17 Ocak 2017 Salı günü saat 19.00’da gerçekleştirilecek.


Bu İş Başka / Not Business As Usual Künye

Yönetmen: Lawrence Le Lam, Rik Klingle-Watt
Çeviren: Tolga Tutar ve Didem Karpuzcu
Yıl: 2014
Süre: 62 dk
Dil: İngilizce, Türkçe altyazı

Etkinliğin facebook linki